Irodai és pénzügyi asszisztens

Irodai csapatunk bővítésére új munkatársat keresünk irodai és pénzügyi asszisztens pozícióba, adminisztratív feladatok ellátására.

Teljes munkaidő

Budapest

Versenyképes fizetés

A munkád során ezek lesznek a feladataid:

  • Napi adminisztrációs, pénzügyi és irodai feladatok ellátása
  • Adatrögzítés, adatfeldolgozás, elemzés különböző rendszerekben
  • Pénzügyet támogató adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szállítói számlák rögzítése, ellenőrzése, könyvelésre előkészítése számlakezelő rendszerben
  • Ügyfélszolgálatunk támogatása pénzügyi-számlázási kérdésekben
  • Társosztályok munkájának támogatása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Problémák/kérések megoldása, koordinálása
  • Bejövő-kimenő posta kezelése

A pozíció neked való, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel és 1-3 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Van alapvető felhasználói számítástechnikai ismereted (táblázatkezelő, szövegszerkesztő,
    google drive ismeret)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság, szabályok és határidők betartása jellemez
  • Proaktív szemléletmód jellemez
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Önálló, felelős munkavégzésre való képesség és hajlandóság jellemez
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Előnyként értékeljük a pénzügyi, adminisztrációs, és asszisztensi területen szerzett tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős állás
  • Határozatlan időre szóló munkaviszony
  • Nemzetközi háttér
  • Home office lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Befogadó munkahelyi légkör, összetartó csapat
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Töltsd ki az űrlapot és töltsd fel az önéletrajzodat. Ezt követően kollégánk felveszi majd veled a kapcsolatot. Hiszünk a transzparens, korrekt kiválasztási folyamatban, így neked is alkalmad lesz kérdezni tőlünk.

Dobd a fájlt ide, vagy