Junior Linux Rendszergazda

Folytasd karriered Junior Linux Rendszergazdaként! Keressük csapatunk új tagját, aki részt vesz az üzemeltetésben és projektjeinkben!

A munkád során feladataid lesznek:

  • Linux szerverek üzemeltetése
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Műszaki ügyfélszolgálatunk támogatása
  • Projekt feladatokban való aktív részvétel
  • Ticketing rendszerben történő munkavégzés
  • Munkaidőn túli készenlét ellátása betanulást követően

Te vagy az ideális jelöltünk?

  •  Van 1-2 éves szerver üzemeltetésben szerzett tapasztalatod (Cloudlinux, CentOS, Ubuntu, Debian)
  • Rendelkezel Apache, MySQL és levelezőrendszerek konfigurálásában való jártassággal
  • Ismered a DNS működési elvét és felépítését
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Proaktív szemléletmód jellemez
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Önálló, felelős munkavégzésre való képesség és hajlandóság jellemez
  • Nem áll tőled távol az analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Nyitott és érdeklődő vagy az új technológiák iránt

Előnyként értékeljük:

  • A cPanel ismeretét
  • Git, ansible készség szintű használatát
  • Virtualizációs környezetekben szerzett tapasztalatot (KVM, Openstack, Proxmox)
  • Script nyelvek ismeretét (bash, python)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudást
  • Figyelemmel kíséred az informatikai szektor történéseit/fejlesztéseit

Mit kínálunk?

  • Versenyképes fizetés (alapbér, átalány)
  • Nemzetközi, stabil háttér
  • Rendkívüli szakmai fejlődési lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Befogadó munkahelyi légkör, összetartó csapat

Hogyan jelentkezz?

Töltsd ki az űrlapot és töltsd fel az önéletrajzodat. Ezt követően kollégánk felveszi majd veled a kapcsolatot. Hiszünk a transzparens, korrekt kiválasztási folyamatban, így neked is alkalmad lesz kérdezni tőlünk.

Dobd a fájlt ide, vagy